Kolejne ćwiczenia

Obserwując ostatnimi czasy wiele stron internetowych koleżanek po fachu a na nich ogrom pomysłów na zdobienia paznokci, które niesamowicie inspirują nabrałam motywacji do ćwiczeń. Wczoraj mogliście zobaczyć pierwsze ich efekty. Dziś załączam kolejne 3 zdjęcia. Jak na pierwsze próby tego typu wzorków muszę przyznać, że jestem zadowolona z efektów końcowych :) Ciekawi mnie co wy na ich temat sądzicie? :)Kilka słów na temat umieszczanych na moim blogu zdjęć... Pazurki na nich nie są nabłyszczone celowo, gdyż po nabłyszczeniu odbija się w nich światło co źle wygląda na zdjęciach i często powoduje, że wzorek nie jest tak dobrze widoczny. Jeżeli chodzi o jakość zdjęć - na dzień dzisiejszy najczęściej robione były one telefonem stąd też brak dobrej jakości. Mam jednak ogromną nadzieję, iż zacznie się to zmieniać gdyż wraz z moim tatą ( fotografem amatorem z ogromnym zamiłowaniem do zdjęć ) pracujemy aby jakoś zamieszczanych tu zdjęć była co raz to lepsza ;)

Jeżeli macie jakiś pomysł lub przydatne rady jak dobrze ująć paznokcie na zdjęciu to proszę o takowe :)

A tymczasem obiecane zdjęcia dzisiejszych ćwiczeń (na moich paznokciach) :Dziś wersje w czerni i bieli ale cieniowanie można zawsze zrobić w wybranym kolorze :)

POZDRAWIAM! :) 

1 komentarz:

  1. Zdecydowanie za mało tu obserwujących, jak na takiego bloga! dlatego właśnie obserwuję i przyznaję wyróżnienie Liebster Blog: http://patrycja-doruch.blogspot.com/2012/11/liebster-blog.html
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń