Wystarczy kamuflaż - Cover i farbki

Paznokcie w naturalnym kolorze z kwiatkami One Stroke
Zaczynam ponownie zauważać zależność między tym, co noszę sama na swoich paznokciach a tym jakie paznokcie życzą sobie moje klientki.

Kiedy noszę paznokcie w kształcie migdałka nagle okazuje się, że większość moich klientek decyduje się właśnie na nie. To samo jest z koloram, french czy zdobieniami. Zazwyczaj w odpowiedzi na pytanie "Czy jakieś pomysły lub sugestie co do pazurków tym razem " słyszę "Ja poproszę coś w stylu tego co Pani ma" albo "Mojej znajomej zrobiła pani takie i taki paznokcie - ja poproszę coś podobnego"... Tak było i tym razem kiedy zapytałam koleżankę co robimy na początku powiedziała french po czym popatrzyła na moje dłonie i jaki efekt końcowy? - możecie już zobaczyć na zdjęciach :) (dla przypomnienia moje paznokcie prezentowałam w poprzednim poście). 

Paznokcie wykonane zostały na szablonie żelami firmy SPN.  Builder Gel zrobiłam podstawę paznokcia, następnie nałożyłam Cover Gel . Po opiłowaniu namalowałam metodą One Stroke "listkowe kwiatuszki" używając do tego farbek akrylowych w łososiowym i chabrowym kolorze, kilka białych kropeczek, kamyk Swarovski, nabłyszczanie końcowe Top Gloss Gel  i gotowe. :)Na prawdę warto czasem zdecydować się na coś nowego. Być może okaże się, że inne warianty paznokci, do których z początku nie jesteśmy przekonane, z czasem będą nam bardziej odpowiadać. Lub chociażby dla urozmaicenia zmieniać kształty paznokci...

0 komentarze:

Prześlij komentarz